Швачка. Кравець.

Кожна професія, якщо підходити до неї з любов’ю і знанням справи, таїть у собі невичерпні можливості для творчості»

Коко Шанель

/Files/images/semenishena/DSCN0573.jpg

У процесі професійно-теоретичної підготовки вивчаються такі предмети:

- технологія виготовлення швейних виробів та одягу;

- обладнання швейного виробництва;

- матеріалознавство;

- спеціальне малювання;

- охорона праці.

/Files/images/semenishena/_DSC0422.JPG

За професією «швачка, кравець» обладнано кабінет теоретичного навчання «Технології виготовлення швейних виробів, матеріалознавства», швейну навчальну майстерню, в якій учні опановують технологічні процеси пошиття./Files/images/_DSC0135.JPG Навчальний кабінет і майстерня налічує: 15 робочих місць, обладнаних промисловими універсальними швейними машинами 97-А класу ОЗЛМ, а також має спеціальне обладнання: обметувальну швейну машину, розкрійний стіл, місця для прасування, примірочну, столи для виконання підготовчих і ручних операцій.

/Files/images/_DSC0053.JPG

Професійно-практична підготовка включає: виробниче навчання та виробничу практику, де учні практично опановують технологічні процеси виготовлення швейних виробів та одягу різного асортименту. Після завершення навчання кожен учень повинен уміти самостійно виконувати всі роботи, передбачені освітньо-кваліфікаційною характеристикою, технологічними умовами і нормами встановленими у швейній галузі. Освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» за професією «швачка.кравець» відповідного розряду присвоюється за умови отримання учнем не менше чотирьох балів за критеріями атестації./Files/images/semenishena/DSCN0615.jpg

/Files/images/_DSC0023.JPG